Jedenácté provozní setkání v Pozořicích

10. – 12. 6. 2016

Tentokrát začnu a skončím rychle. Setkání proběhlo v naprosté pohodě a souhře, účast byla bohatá, technika fungovala a guláš se rozplýval na jazyku.

No dobře, tak ještě přidám pár postřehů.

Klubové provozní setkání bylo tradičně neveřejné. Nebylo vidět moc pokroku v dokončování krajiny stávajících modulů a také jen náznaky tvorby nových. Nestihli jsme vozové karty, a než začínat na křeč s provizorním řešením, raději jsme je zase odložili.

Chválím přítomnou omladinu, která se konečně naučila řídit vlaky do míry téměř samostatné a zlobení tentokrát omezila mimo dosah očí a modulů. Dvakrát jsme dojezdili celý grafikon bez nejmenšího zaváhání. Hodiny modelového času dostaly stojan a tři displeje ke koukání ze všech stran. V Pavlovicích vyrostla prozatímní papírová verze drůbežárny s vysokým komínem. Zahlédl jsem několik nových modelů vozidel.

Jirka do setkání zapojil všechny členy své domácnosti včetně toho nejpřítulnějšího prcka, jež se vyznačoval povahou zdatného klíštěte. Vylízané talíře, prázdné hrnce a přecpaná břicha opět značila úspěch našich specialistů na gastronomii.

Večerní debata byla opět velmi přínosná. Ujasnili jsme si nové skutečnosti o připravované stanici Čejč a její odbočce, a probrali fungování klubu a jeho další vývoj. Do příště nám téměř jistě přibude nová odbočka, a tak již plánujeme větší změny layoutu, grafikonu a díky vozovým kartám i provozu.

Takže, díky kluci a holky, bylo to zase super.


Fotografie


Video


Layout

Layout byl skoro stejný, jako minule.


Grafikon

Grafikon odpovídal loňskému.

 

Napsat komentář