Třinácté provozní setkání ve Znojmě – pozvánka

Sedmý rok klubových jízd otevřeme z našeho pohledu trochu netradičně. Následující provozní setkání nebude až tak čistě klubová, neveřejná, ani Brnu blízká akce. S celým klubem vyrážíme do neprobádaných míst. Třeba se nám vše povede a tentokrát u toho může být každý, kdo si udělá čas.

Celý nápad vlastně pochází z výjezdu našich členů na mezinárodní provozní setkání modulářů TT v Žilině 2016. Kluky ze sponzorující firmy IGRA MODEL tam napadlo, že by chtěli podobnou akci i ve svém působišti, ve Znojmě. Chvíli jsme řešili formát a termín akce a nakonec jsme dospěli k tomu, že můžeme spojit jejich představu o místní prezentaci železničního modelářství a naše pojetí trochu rozšířeného klubového setkání. Pozvání do Znojma za TT moduláře přijal kromě nás i klub KMŽ Žilina-Hôrky.

Ve Znojmě budeme v termínu 8. – 11. 6. 2017, což jsou dny, kdy tam kromě pivních slavností probíhá i akce Modelbraní. Navštívit nás můžete v sobotu 10. 6. 2017 v kulturním domě Dukla od 10 do 15 hodin.

Kolejiště jsme namotali do dvou přidělených místností. V první bude slovenská část se stanicí Konská pri Rajci. Úzkým průchodem projdete do moravské části, kde v popředí uvidíte stanice Kobylí a Velké Pavlovice, dále pak Klobouky a Mutěnice.

Návštěvníky prosíme, aby se nedotýkali kolejiště a modulů a také na ně nic nepokládali. Též není vhodné zdržovat se v úzkém prostoru dveří, kterým budeme procházet i my, coby strojvedoucí doprovázející svoje jedoucí vlaky. Přejeme pěkný zážitek.

 

 

 

 

Napsat komentář