Páté provozní setkání v Žebětíně – propozice

2011_06190198(Datum, místo a čas konání je záměrně zabudováno hluboko v textu, abyste byli nuceni si to přečíst celé a neflákali to a následně se nevymlouvali, že jste něco nevěděli.)

Jak už bylo avizováno po nedávno proběhnuvším setkání v naší štábní hospodě „Slunečnici“, byl stanoven termín příštího provozního setkání našeho klubu v Brně – Žebětíně. Jelikož se nám posledně osvědčila varianta dvoudenní, budeme v tom pokračovat i nyní.

Co bude předmětem setkání:

Tak za prvé to určitě bude ověření sjízdnosti nově postavených modulů. Možná se k nám přidají i nově ohlášení kolegové, co si nedávno převzali, nebo se chystají v nejbližší době převzít stavebnice modulů.

Určitě se bude testovat pár technických novinek, zejména z oblasti digitálního řízení. Zde vám možná napoví fotka v tomto příspěvku (jen bedlivému oku neunikne, o jakou novinku se bude jednat).

Dále budou k vidění (a možná i k osahání) nové magnetické držáky nohou modulů.

A vůbec podle příchozích zpráv od dosavadních členů, co vše mají dokončeno, respektive nově rozpracováno, půjde historicky o nejširší klubové setkání od našeho počátku… hm, když nad tím tak přemýšlím, každé naše následné setkání bylo historicky nejširší. Pokaždé jsme něco přidali. To znamená, že jdeme stále kupředu, zpátky ni krok! :-)

 

No a teď ty propozice:

  • Datum konání: sobota 15. června a neděle 16. června letošního roku
  • Návštěvní hodiny: v neděli od 14 do 16 hodin
  • Místo: tradičně Brno – Žebětín, obvyklé místo (kdo neznáte, zeptejte se)
  • Vstupné: nevybíráme
  • Vstup: pouze odborná veřejnost, kolegové a rodinní příslušníci členů
  • Pro návštěvy pořád platí Provozní řád modulového setkání

Tedy kdy přijít na návštěvu:

POUZE PO ŘÁDNÉM OHLÁŠENÍ!, pouze v neděli od 14:00 do 16:00, nebo déle, ale za cenu úklidu sálu, tak si to rozmyslete. Ve zvlášť výjimečných případech schválených klubovým plénem lze přijít v jiném čase. No, myslím, že uvedené požadavky neodradí pouze otrlé jedince, takže se nebojíme nějakého většího návalu a budeme se těšit.

Za Moduly Brno MirekTT, toho času klubový tiskový mluvčí.

(zveřejněno 11. 3. 2013, 20:00)

Napsat komentář