Práva přístupu v klubu

Stránka je určena pro členy klubu.

Čekatelé a přátelé klubu

 • přístup na klubový Skype (obecná témata) – vlastní účet (Microsoft)

Členové a čestní členové

přidělíme všem

 1. klubový Skype (obecná témata) – vlastní účet (Microsoft)
 2. klubový Skype (důležité informace) – vlastní účet (Microsoft)
 3. klubový web, interní část – společné klubové heslo
 4. klubová databáze vozidel, vozové karty – vlastní účet
 5. klubová interní diskuze – vlastní účet
 6. klubové společné dokumenty – vlastní účet (Google)

přidělíme na přání

přidělíme, když bude důvod

 • klubové Rajče – společné klubové heslo
 • klubový YouTube – společné klubové heslo
 • klubová Zonerama (v přípravě) – společné klubové heslo
 • další Skype místnosti podle zájmů (například Sluníčko, konkrétní akce, vedení klubu)

Podrobnosti

Účty Microsoft a Google si můžete zřídit s vlastním e-mailem, nemusíte si u nich vytvářet novou poštovní schránku. Při registraci a následném přihlašování použijete e-mail a (nové) heslo pro danou službu. Pokud používáte Gmail nebo telefon s Androidem, tak již účet Google zřejmě máte. Pokud se do Windows 10 přihlašujete e-mailem, tak již účet Microsoft máte.

Při vytváření a propojování členských účtů je třeba spolupráce člena, nejlépe aby byl u počítače se Skype. Pokud někam máte patřit, kontaktujte Davida.

Pravidla užívání interních zdrojů

Vážení členové. Vše klubové je tajné. Veškeré materiály a data nesmíte nikomu sdělovat. Naopak zdroje smíte využívat pro svou potřebu neomezeně a smíte rovněž přispívat. Důvody jsou dané tím, že některé materiály jsou stažené z veřejně dostupných zdrojů a podléhají autorským právům, které veřejně nejsme schopni dodržet. Dále mnoho materiálů dodali členové vlastním přispěním, např. pátráním po archivech, vlastní tvorbou a pod, a to celé zdarma jakožto příspěvek klubu. I toto podléhá autorství, ale tvůrci si nepřejí je dále šířit veřejnosti. Je to nehmotné vlastnictví klubu dnes již značné hodnoty, které vznikalo postupně na základě budování důvěry mezi členy. Tuto důvěru jsme vložili i do vás a podle toho s ní prosím zacházejte.

Pozor! Nezapomeňte prosím, že v „obecných tématech“ klubového Skype jsou i někteří spřátelení nečlenové klubu a členové cizích klubů. Pro potřebu čistě interní klubové informace nebo diskuze použijte „důležité informace“.